چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
15:51 | | فجر 40

دعوت از هنرمندان و سینماگران جهت تولید اثر با موضوعات ویژه زنان و خانواده

دعوت از هنرمندان و سینماگران جهت تولید اثر با موضوعات ویژه زنان و خانواده

 

 دکتر انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: از طرح‌ها و آثار هنرمندان و سینماگران در موضوعات مرتبط با زنان و خانواده استقبال می‌کنیم و حمایت‌های لازم را از آثار سینمایی انجام خواهیم داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی جشنواره فیلم فجر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، دکتر انسیه خزعلی معاون رییس جمهور در مراسم اهدای جوایز برگزیدگان بخش تجلی اراده ملی چهلمین جشنواره فیلم فجر ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد حضرت امیرالمومنین علی(ع) و روز پدر؛ تجلیل از فیلمی که در آن پیوند پدر و دختر و کانون خانواده ناگسستنی جلوه گر شده را مهم برشمرد و اظهار امیدواری کرد تا در دولت سیزدهم نقش سینما و رسانه در تحکیم بنیان خانواده و نمایش جایگاه واقعی زنان پررنگ‌تر شود.
معاون رییس جمهور ضمن دعوت از هنرمندان و سینماگران جهت همکاری در موضوعات ویژه زنان و خانواده با این معاونت، گفت: از جمله این موضوعات می‌توان به نقش زنان در هشت سال مقاومت و دفاع مقدس، تلاش آنان در پشتیبانی از جبهه در سال‌های جنگ تحمیلی و دفاع از حرم اهل بیت(ع)، نقش ویژه زنان به عنوان مدافعان سلامت در سال‌های اخیر و همین طور تلاش‌هایی اشاره کرد که در نگهداری و حراست از خانواده، به عنوان ایفای نقش‌ با محوریت نام مقدس زن انجام شده است. کسانی که توانستند جایگاه حقیقی زن را به نمایش در آورند و در کنار آن به نقش‌های چندگانه زن از جمله نقش مادری و فرزند‌پروری زنان توجه کنند.
خزعلی اضافه کرد که از طرح‌ها و آثار هنرمندان و سینماگران در این موضوعات استقبال می‌کنیم و حمایت‌های لازم را انجام خواهیم داد.
ایشان یادآور شد: فراخوانی از سوی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با همین عنوان منتشر خواهد شد.
در ادامه؛ داوران معاونت ریاست‌جمهوری در امور زنان و خانواده روی صحنه آمدند و جایزه‌‌های این بخش به بهروز شعیبی برای کارگردانی فیلم بدون قرار قبلی و مریلا زارعی برای بازی در فیلم هناس اهدا شد.
در ادامه بیانیه این بخش با تاکید بر حریم خانواده و عفت و پاکدامنی قرائت شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.