پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
14:16 | | فجر 40

واکنش نوشین معراجی به حواشی نشست خبری فیلم نمور: از مردم عذرخواهی می‌کنم

واکنش نوشین معراجی به حواشی نشست خبری فیلم نمور:  از مردم عذرخواهی می‌کنم
نویسنده فیلمنامه فیلم نمور گفت: من مثل همه مردم ایران و همه مردم کشورم به ضوابط اخلاقی و شرعی ایمان داشته و اگر با سوتفاهمی این مساله را به جامعه القا کردم از تمامی مردم کشورم عذرخواهی می‌کنم.

نوشین معراجی، نویسنده فیلنامه نمور، با انتشار یک فایل صوتی در پی حواشی ایجاد شده در نشست خبری این فیلم در چهلمین جشنواره فیلم فجر با انتشارصوتی از خود گفت: من نوشین معراجی نویسنده فیلمنامه فیلم سینمایی «نمور» هستم که در جشنواره چهلم فجر پخش شد. در رابطه با حواشی این جشنواره و در طول نشست خبری این فیلم جمله‌ای از من در فضای مجازی پخش شد که باعث حواشی فراوانی شد.

نویسنده فیلمنامه نمور در همین راستا ادامه داد: فقط می‌خواستم خدمت شما عرض کنم که این جمله بدون قصد و غرض قبلی بیان شده و تحت فشار سوال و پاسخ‌های انروز و در واقع جوی که داخل نشست خبری بود این جمله را بیان کردم، من مثل همه مردم ایران و همه مردم کشورم به ضوابط اخلاقی و شرعی ایمان داشته و پایبند اصول اخلاقی هستم و به عقد و ارائه خطبه عقد پایبند هستم و اینکه هیچ قصدی برای اشاعه فضای ناشایستی که در فضای مجازی بیان می‌شود نداشتم.

معراجی ضمن عذرخواهی از مردم ایران خاطرنشان کرد: اگر با سوتفاهمی این مساله را به جامعه القا کردم از تمامی مردم کشورم عذرخواهی می‌کنم و میخواهم همه شما بدانید که من مثل همه شما پایند به اصول اخلاقی هستم.

منبع: خبرگزاری میزان

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.