شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
16:31 | | فجر 41

پیام تسلیت دبیر جشنواره بین المللی فیلم فجر به مناسبت درگذشت بابک برزویه

پیام تسلیت دبیر جشنواره بین المللی فیلم فجر به مناسبت درگذشت بابک برزویه

در پی درگذشت بابک برزویه عکاس سینمای ایران، دبیر چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در پیامی درگذشت این عکاس مطرح سینمای ایران را تسلیت گفت.  

 

به نقل از روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر،  در متن پیام مجتبی امینی آمده است : 
«کُلُّ نَفْسٍ ذائِقَهُ الْمَوْتِ ثمَّ إِلَیْنا تُرْجَعُونَ»
خبر ناگوار درگذشت بابک برزویه دوست‌داشتنی، که از حاذق‌ترین و قدیمی‌ترین عکاسان مطبوعاتی و سینمایی به‌شمار می‌رفت، ما را نیز چون خانواده بزرگ سینما و رسانه متألم و متاثر گردانید. 
او که در جرگه پیشکسوتان عرصه عکاسی خبری، هنری و سینمایی قرار می‌گرفت، در سال ۱۳۷۵ برای عکاسی فیلم سینمایی «سفر به چزابه» مرحوم رسول ملاقلی‌پور، موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین عکاسی فیلم از  چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر شد. 
از آنجا که در میانه خیل ثانیه‌های بی‌صدا هر دم جرس فریاد می‌دارد که بربندید محمل‌ها، بابک برزویه عزیز نیز که همواره دوستی مشفق و همراهی فروتن بود، ترک تن و دنیای فانی گفت تا علاوه‌بر خانواده داغ‌دارش، جامعه هنری و رسانه‌ای را نیز با قاب‌های ماندگارش تنها بگذارد.
اینجانب به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ سینما و رسانه، ضمن عرض تسلیت و همدردی، برای بازماندگان و به‌ویژه خانواده محترم ایشان صبر جمیل و برای آن مرحوم غفران واسعه الهی مسئلت می‌دارم.»

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.