جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
15:13 |

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی خبر داد؛

فجر استانی | پرواز “سیمرغ” در بجنورد

فجر استانی | پرواز “سیمرغ” در بجنورد


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، از آمادگی کامل این استان برای میزبانی از اکران همزمان فیلم های چهل‌ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر و انجام تدارکات لازم برای این رویداد سینمایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر، تقی صادقی با اشاره به آمادگی استان برای میزبانی از جشنواره فیلم فجر گفت: امسال نیز همچون سال های گذشته سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امکان اکران فیلم های راه یافته به بخش سودای سیمرغ چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در خراسان شمالی را فراهم کرده است و تمام تلاش ما این است جشنواره را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

رئیس ستاد برگزاری چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در خراسان شمالی تصریح کرد: یکی از مهمترین رخدادهای فرهنگی کشور، جشنواره فیلم فجر است و تاثیرگذاری آن بر کاهش آسیب های اجتماعی، فرهنگی یکی از مهمترین اهداف اکران همزمان آثار جشنواره فیلم فجر در استان می باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در ادامه افزود: برای تأمین و پخش فیلم های این دوره از جشنواره در سینماهای مرکز استان، هماهنگی های لازم از طریق سازمان سینمایی و تهیه کنندگان این فیلم‌ها انجام خواهد گرفت بر این اساس تمهیدات لازم برای حضور مردم مناطق حاشیه شهر برای دیدن فیلم های این دوره از جشنواره اندیشیده خواهد شد. صادقی با ابراز امیدواری برای بهره مندی از فرصت به دست آمده نمایش فیلم های روز سینمای ایران در سینماهای مرکز استان اظهار کرد: پس از تأیید و تعیین سینماها برای نمایش این فیلم ها، به زودی جدول نهایی برنامه اکران ها، از طریق معاونت امور هنری و سینمایی اداره کل، برنامه ریزی و تنظیم می شود و از طریق رسانه ها در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر همزمان با تهران در ۳۰  استان کشور برگزار میشود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.