شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
15:37 |

فجر استانی|جشنواره فیلم فجر به سیستان و بلوچستان میرود

فجر استانی|جشنواره فیلم فجر به سیستان و بلوچستان میرود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان از برگزاری چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر از ۱۷ بهمن ماه در این استان خبر داد‌.


به گزارش روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال مردم سیستان و بلوچستان از جشنواره فیلم فجر در سال های گذشته، امسال نیز برنامه ریزی های لازم به منظور برپایی این جشنواره در استان صورت گرفته است.
وی با اشاره به برگزاری جلسات هماهنگی برای برگزاری  این جشنواره در استان، ادامه داد: با رویکرد عدالت محوری در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمایت های سازمان سینمایی، امسال شاهد برپایی یازدهمین دوره این جشنواره در سیستان و بلوچستان خواهیم بود.
این مقام مسئول زمان برگزاری یازدهمین جشنواره فیلم فجر سیستان و بلوچستان را از ۱۷ تا ۲۳ بهمن ماه اعلام و اضافه کرد: با توجه به جلسات مقدماتی و هماهنگی های صورت گرفته در این رابطه، سالن های سینمایی هلال واشراق استان آماده اکران فیلم های فجر است.
وی گفت: برنامه ریزی شده تا علاوه بر سالن های سینمایی، در مناطق حاشیه شهرها نیز فیلم های فجر در دهه مبارک فجر از طریق سینما سیار اکران شود.
سرگزی گفت: با توجه به سابقه برگزاری جشنواره فیلم فجر و فیلم هایی که به منظور اکران در این جشنواره آماده شده است، بدون تردید امسال هم مثل سال های گذشته شاهد برپایی جشنواره پر رونقی خواهیم بود و با استقبال خوب هم استانی ها همراه خواهد شد.

چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر همزمان با تهران در ۳۰  استان کشور برگزار میشود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.