یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
21:03 |

بازیگر «استاد» در گفتگو با ستاد خبری جشنواره فیلم فجر:

«استاد» را به خاطر فیلمنامه اش انتخاب کردم

«استاد» را به خاطر فیلمنامه اش انتخاب کردم

هدیه حسینی نژاد در گفتگو با ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر گفت: «استاد» فیلمنامه خوبی داشت، بنابراین این فیلم، چه فیلم دهم این کارگردان بود چه فیلم اولشان، به خاطر فیلنامه خوب قطعا آن را می پذیرفتم و ایفای نقش در این فیلم، باب دلم بود.

«هدیه حسینی‌نژاد» در گفت‌و‌گو با ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر درباره چالش‌های بازی در فیلم «استاد» و اینکه هم بازی شدن با همسرش(حسن معجونی) در این فیلم چگونه بوده و چقدر به یکدیگر در ایفای بهتر نقش ها کمک کرده‌اند، گفت: آقای معجونی قبل از اینکه همسر من باشد استاد من است و من اصلا در جایگاهی نیستم که بخواهم به او کمکی کرده باشم. هر کمکی که بوده از جانب آقای معجونی به من بوده است.
وی ادامه داد: همبازی بودن با آقای معجونی برای من خیلی جذاب بود، به جهت اینکه صرف نظر از اینکه ایشان همسر من هستند, یکی از بازیگرهای مورد علاقه من است و اینکه آدم مقابل بازیگر مورد علاقه اش بازی کند ، ورای هر رابطه نسبی و سببی به نظرم اتفاق بسیار مبارکی است.

این بازیگر سینما در ادامه بیان داشت: اما از طرفی هم چالش بازی در این نقش، این بود که ما با هم زن و شوهر هستیم. به خاطر اینکه من باید خیلی حواسم را جمع می کردم، این فاصله در بیاید و طوری نباشد که نسبت داشتن، خودش را در نقش و روابط در فیلم نشان‌ ندهد.

وی درباره ارزیابی نقش خود در فیلم استاد گفت: ایفای نقش در این فیلم، باب دلم بود اما اینکه آیا من توانستم آنچه کارگردان از من می خواسته، اجرا کنم، آن را باید آقای حسینی پاسخ دهند.
وی ادامه داد: در این باره که آیا توانستم نقش خودم را خوب ایفا کنم باید بگویم برای اولین باری است که نقش جدی در سینما داشتم و بیشتر از پنجاه درصد از خودم راضی هستم.

حسینی نژاد در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه استاد اولین تجربه ساخت فیلم بلند آقای حسینی است، چطور شد که ایفای نقش در این فیلم را پذیرفتید، اظهار داشت: این مساله خیلی برایم اهمیت نداشت. فیلمنامه برایم مهم بود و «استاد» فیلمنامه خوبی داشت، بنابراین برایم اهمیت نداشت که کارگردان کار اولی باشد یا نه چون فیلمنامه را دوست داشتم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.