یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
14:39 |

ابراهیم اصغری در گفتگو با ستاد خبری:

اهالی رسانه مشکل چندانی با فیلم «شماره ۱۰» نداشتند/ تصویربرداری در یک کارخانه متروکه

اهالی رسانه مشکل چندانی با فیلم «شماره ۱۰» نداشتند/ تصویربرداری در یک کارخانه متروکه

تهیه کننده فیلم سینمایی «شماره ۱۰» درباره حضور در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر و جزییات ساخت این فیلم توضیحاتی را ارائه داد.

ابراهیم اصغری در گفت‌وگو با ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه عوامل فیلم «شماره ۱۰» برای نخستین باربود که این اثر را روی پرده می‌دیدند، افزود: نسخه‌ نمایش داده شده در سینمای رسانه، طی دو سه روز اخیر آماده نمایش شد تا به جشنواره برسد. به نظرم فیلم «شماره ۱۰» بیشتر با منتقدان به ویژه مخاطبان نسل جوان ارتباط برقرار می‌کند، به شرط آنکه شرایط مساعدی برای اکران فیلم فراهم شود. اگر شرایطی فراهم شود که بتوانیم مخاطب را وارد سینما کنیم، احساس می‌کنم کسی از سینما ناراضی خارج  نمی‌شود.

تهیه کننده فیلم «شماره ۱۰» درباره واکنش اهالی رسانه در نشست خبری فیلمش اذعان داشت: اهالی رسانه مشکلی چندانی با فیلم نداشتند، به ویژه شخصیت اول فیلم که به عنوان یک قهرمان مطرح شده است. اهالی رسانه نظرات جزیی درباره ساختار فیلم مطرح کردند که در بسیاری از موارد هم درست بود و ما از این نظرات استفاده می‌کنیم. احتمالا بخشی از این موارد در کارهای بعدی و همچنین نسخه آینده فیلم لحاظ  می‌شود.

او درباره اینکه چه اندازه احتمال دارد اولین زمان را برای اکران فیلمش دریافت کند، اظهار کرد: در آخرین جلسه‌ای که با مدیران جشنواره و آقای خزائی- رییس سازمان سینمایی داشتم، خواهش کردم فیلم‌هایی که در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده می‌شوند، در زمان مناسب و اولین فرصت در سینماها اکران شوند، چرا که تمایل داریم این اتفاق برای فیلم‌مان بوجود بیایید.

اصغری همچنین در پاسخ به این پرسش که این فیلم سینمایی در چه لوکیشن‌هایی فیلمبرداری شده است، گفت: ترجیح می‌دهم لوکیشن فیلم را لو ندهم. ما ازشهرک سینمایی استفاده نکردیم؛ بلکه فیلم در یک کارخانه قدیمی متروکه  که در خاورمیانه منحصر به فرد است، فیلمبرداری شده است.

این تهیه کننده سینما در پایان در پاسخ به این سوال که در کدام بخش‌ها احتمال دریافت کاندید شدن و دریافت سیمرغ را دارد؟ گفت: به نظرم « شماره ۱۰» در بخش های مختلفی اعم از فیلمبرداری، بازیگری، طراحی صحنه، طراحی لباس و کارگردانی می‌توانند کاندید دریافت سیمرغ چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر باشند.

فیلم سینمایی «شماره ۱۰ » در دومین سانس نخستین روز از چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت برای اهالی رسانه به نمایش درآمد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.