شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
01:44 |

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:

جشنواره فیلم فجر به استان قم‌می رود

جشنواره فیلم فجر به استان قم‌می رود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در آستانه برگزاری جشنواره فیلم فجر حرکت به سمت ِ عدالت فرهنگی را از اولویت‌های مهم دولت در حوزه سینما دانست.
 
به گزارش روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر، امیرعلی عموزاده با اشاره به برگزاری جشنواره  فیلم فجر در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و اکران آثار این رویداد مهم فرهنگی در استان قم، اظهار داشت: تمرکز فعالیت‌های فرهنگی و هنری در پایتخت با روح توسعه و رشد برابر فرهنگی و هنری در سطح کشور در تعارض است و الحمدالله دولت انقلابی طی این ماه‌های پس از استقرار، عمده تلاش خود در حوزه مسائل فرهنگی و هنری، به ویژه سینما را بر اجرای عدالت فرهنگی و توزیع متوازن امکانات و اعتبارات بنا نهاده است.


وی افزود: به وضوح شاهد فعالیت‌های گسترده سازمان سینمایی کشور در اجرای عدالت فرهنگی هستیم و این موضوع از حوزه شعار و وعده خارج شده و ما با نگاهی به آمار و بررسی رشد تجهیزات و امکانات در شهرستان‌ها، به تلاش ِ پیگیر فعالان این حوزه پی می‌بریم.


دبیر شورای فرهنگ عمومی استان قم، بهره‌مندی طلاب و آحاد مردم از اکران ِ آثار جشنواره فیلم فجر در سینماهای استان قم را از جمله برنامه‌ریزی‌های مهم فرهنگ و ارشاد اسلامی در این حوزه عنوان کرد و اذعان داشت: این حق همه مردم است تا بتوانند با کمترین دغدغه مهم‌ترین رویداد سینمایی کشور خودشان را پیگیری کنند؛ علاقه مردم به سینما و رشد مشارکت ایشان در اکران آثار است که منجر به تقویت و تعالی این هنر در کشور خواهد شد.


عموزاده در پایان عنوان کرد: جزییات برنامه‌های اکران آثار فیلم فجر در قم، همچنین برنامه‌های متعدد جنبی در این خصوص، به زودی و از طریق رسانه‌های استان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.