جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
01:58 |

هادی مقدم دوست در گفتگو با ستاد خبری:

نقد و یادداشت اهالی رسانه درباره «عطرآلود» برایم بسیار با اهمیت است

نقد و یادداشت اهالی رسانه درباره «عطرآلود» برایم بسیار با اهمیت است

کارگردان فیلم «عطرآلود» از اهمیت نقد و یادداشت‌های اهالی رسانه درباره ساخته جدیدش گفت.


هادی مقدم‌دوست کارگردان فیلم سینمایی «عطرآلود» در گفت وگو با ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره بین المللی فجر درباره بازخوردهایی که از اهالی رسانه درباره این فیلم سینمایی گرفته است، بیان کرد: فکر می‌کنم فعلا رسیدن به پاسخ قطعی این پرسش زود است. البته نظر دوستان رسانه بسیار مهم است و نقدها و یادداشت‌هایی که در رسانه‌های مختلف منتشر می شوند نقش بسیار مهمی دارد. اما این نظرات باید با بازخوردها در سینماهای مردمی تجمیع شود تا به نتیجه برسیم.


او درباره اینکه با توجه به بازخوردها درباره بازی متفاوت مصطفی زمانی، بازیگر فیلم «عطر آلود» تا چه اندازه شانس کاندید شدن برای دریافت سیمرغ دارد؟ اظهار کرد: امیدوارم آقای زمانی سیمرغ بگیرد و دوست دارم این اتفاق بیفتد چرا که این امر تمایل هر کارگردانی برای عوامل فیلمش است. اما پاسخ قطعی به این پرسش منوط به این است که من آثار دیگر در جشنواره را دیده باشم، ارزیابی کنم، مقایسه کنم تا بتوانم به پاسخ این پرسش برسم.


این کارگردان همچنین درباره خانه قدیمی که در آن فیلمبرداری صورت گرفته است، گفت: انتخاب لوکیشن به عهده عوامل است، معمولا بعد از انتخاب لوکیشن، از آن فیلمبرداری می شود و بعد از بررسی فیلم ها به اتفاق طراح صحنه، فیلمبردار، صدابردار از لوکیشن بازدید می کنیم. اما ما این شانس را داشتیم که لوکیشن خیلی خوبی پیدا کنیم و بیشتر از همه شانس حضور آقای میرزامحمدی بود که بر اساس نیازهای داستان و ذوق ورزی خودش، خانه را به این شکل درآورد. ما خانه را کاملا تغییر دادیم که متناسب با فیلم باشد و ظرفیت تصویربرداری و سینمایی هم داشته باشد.


«عطر آلود» یک ملودرام عاشقانه است و با نگاهی اخلاقی نسبت به دغدغه های بشر امروز ساخته شده است. این فیلم در آخرین سانس از سومین روز چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت به نمایش درآمد.


انتهای پیام/.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.