چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳
02:25 |

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه:

اکران فیلم‌های منتخب جشنواره فیلم فجر در ۳ سینمای استان کرمانشاه

اکران فیلم‌های منتخب جشنواره فیلم فجر در ۳ سینمای استان کرمانشاه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از اکران فیلم های منتخب جشنواره فجر در ۳ سینمای استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر، علی صفدری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران کرمانشاهی با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم فجر در این استان گفت: جشنواره فیلم فجر از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۴ بهمن ماه در سینماهای آزادی، فرهنگ و بیستون برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: ۱۶ فیلم سینمایی برگزیده در این بازه زمانی در سینماهای استان اکران خواهد شد که یقینا این تنوع فیلم باعث ایجاد شور و نشاط در جامعه خواهد شد.

صفدری با اشاره به اینکه استان کرمانشاه به لحاظ تعداد صندلی ها و زیر ساخت های موجود در رتبه ششم کشور قرار دارد، گفت: می توان گفت امکان مناسبی برای جشنواره فیلم فجر را مهیا می کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با تاکید بر ضرورت توسعه عدالت فرهنگی در این استان گفت: توجه به مناطق محروم و کم برخوردار همواره مورد تاکید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان سینمایی بوده  و در همین راستا تلاش کرده ایم تا شرایط اکران فیلم ها در مناطق شهرستانی و محروم را به صورت سیار نیز فراهم کنیم.

صفدری در ادامه این بحث اضافه کرد: انقلاب عزیز ما برخاسته از اراده ملت بوده و با رهبری امامین انقلاب دستاوردهای زیادی را در حوزه های مختلف فرهنگی، علمی، صنعتی و… به همراه داشته است.

وی در پایان بیان کرد: برای بیان افتخارات و مظلومیت مقتدر کشور، صنعت سینما یکی از بهترین رسانه ها و ابزار موجود است که باید با نقش آفرینی موثر در این حوزه از این ظرفیت عظیم استفاده حداکثری را داشته باشیم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.