شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
02:06 |

خرم آباد و بروجرد میزبان فیلم‌های منتخب چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر

خرم آباد و بروجرد میزبان فیلم‌های منتخب چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر

آثار برگزیده چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۴ بهمن ماه در سینِما استقلال خرم آباد و سینِما فلسطین بروجرد اکران می شود.


به گزارش روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر، منصور احمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به نگاه عدالت محور سازمان سینمایی کشور به تشریک مساعی استان ها در برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری که با سفر های استانی محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی کشور به عینیت رسیده است، گفت: با رویکرد توسعه عدالت فرهنگی و عمومی‌سازی دسترسی فرهنگی که همراه با حمایت و تلاش های سازمان سینمایی و تأکیدات وزیر محترم به منظور تحقق عدالت فرهنگی صورت می گیرد جشن سینمای ایران در پهنه گسترده ایران اسلامی برگزار می شود.


وی افزود: در چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی و بنا بر درخواست و استقبال فراوان علاقمندان و هنرمندان سینِما برای هشتمین سال پیاپی میزبان آثار منتخب چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۴ بهمن ماه در سینِما استقلال خرم آباد و سینِما فلسطین بروجرد در استان لرستان خواهیم بود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در پایان عنوان کرد: امسال در بخش جنبی جشنواره برای علاقمندان و فیلمسازان فیلم کوتاه آثار برگزیده و افتخار آفرین انجمن سینمای جوانان دفاتر خرم آباد و بروجرد نیز اکران خواهد شد.

چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر همزمان با تهران در ۳۰  استان کشور برگزار می‌شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.