جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
00:11 |

کارگردان فیلم سینمایی «هوک»:

نگاه من به سیستان و بلوچستان کارت پستالی نیست

نگاه من به سیستان و بلوچستان کارت پستالی نیست

کارگردان فیلم سینمایی «هوک» معتقد است سینما به استان سیستان و بلوچستان کوتاهی کرده و او سعی می کند به سیستان و بلوچستان به دید دیگری نگاه کند.
حسین ریگی در گفت وگو با ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر درباره اینکه به نظر می رسد در فیلم «هوک» تلاش کردید جاذبه‌های گردشگری منطقه چابهار را به نمایش بگذارید؟ اظهار کرد: من به صورت کارت پستالی به سیستان و بلوچستان نگاه نمی‌کنم که فیلم را به صورت کارت پستالی پیش ببرم. این استان پتانسیل‌های بسیار خوبی برای کار دارد و به عبارتی بهشت مستندسازی و سوژه پردازی است. همان طور که سینما به این استان کوتاهی کرده من سعی می کنم به سیستان و بلوچستان به دید دیگری نگاه کنم.
او که به دلیل کسالت دیر به سالن نمایش رسید، گفت: «من زیر سرم بودم و دیر به سالن نمایش فیلم «هوک» در پردیس سینمایی ملت رسیدم اما سعی کردم سه سالن را چک کنم و از پخش فیلم در سالن‌ها راضی بودم. فیلم نمایش داده شده نسخه اصلی نبود و برای آنکه فیلم را به جشنواره برسانیم سرعت عمل را بالا بردیم.
کارگردان «هوک» بیان کرد: با توجه به نظراتی که درباره فیلم می‌خوانم یا فیلم را با مردم می بینم فکر می کنم جا دارد تا فیلم را دوباره بررسی کنیم و احتمالا برای اکران تغییراتی در آن اعمال کنیم.
فیلم سینمایی «هوک» در آخرین سانس چهارمین روز از چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت به نمایش گذاشته شد. این فیلم روایت بوکسوری اهل سیستان و بلوچستان است و نگاهی قهرمانانه دارد.

انتهای پیام

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.