جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
15:23 |

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:

استقبال مردم از جشنواره فیلم فجر نشانه علاقه آنها به هنرمندان و کشورشان است

استقبال مردم از جشنواره فیلم فجر نشانه علاقه آنها به هنرمندان و کشورشان است

معاون پارلمانی رئیس جمهور: خیلی تبلیغات کردند که این جشنواره اصلا برگزار نشود یا اینکه کم‌رونق باشد اما ما دیدیم که مردم ما به کشور خودشان و هنرمندان خودشان علاقه‌مند هستند.
به گزارش ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در مورد خلا قوانین در سینما گفت: قطعا دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های نوشته شده نیاز به بازنگری دارند یعنی باید به روز شوند چون شرایط تغییر کرده‌است. هم دولت هم مجلس این آمادگی را دارند که تغییراتی در قوانین موجود ایجاد کنند. در این راستا می‌توان از کمک شورای عالی انقلاب فرهنگی هم استفاده کرد.
حسینی در ادامه متذکر شد: ما موارد متعددی داریم که قانون سکوت کرده و شرایط تعیین تکلیف نشده است. باید این موارد یک به یک رصد شود و خود مدیران و سینماگران به حل این مسائل کمک کنند. چون مسائل باید شفاف و روشن باشد.
وی درمورد برگزاری چهل‌ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر گفت: جشنواره به خوبی درحال برگزاری است و با استفبال خوب مردم هم مواجه شده است. علی‌رغم تبلیغات منفی که عده‌ای می‌کردند و فضاسازی‌هایی که رسانه‌های بیگانه درفضای مجازی انجام دادند واقعیت چیز دیگری است.
وی افزود مسائل درفضای مجازی گاهی اوقات به سمت‌وسوی دیگری حرکت می‌کنند اما واقعیت‌های جامعه متفاوت است. خیلی تبلیغات کردند که این جشنواره اصلا برگزار نشود یا اینکه کم‌رونق باشد اما ما دیدیم که مردم ما به کشور خودشان و هنرمندان خودشان علاقه مند هستند و موارد را پیگیری می کنند و نشان دادند از جشنواره به خوبی استقبال می‌کنند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.