جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
16:18 |

برج میلاد امسال هر روز میزبان مسئولین ارشد کشور در کنار هنرمندان است

برج میلاد امسال هر روز میزبان مسئولین ارشد کشور در کنار هنرمندان است

به گفته سعید الهی، امسال در جشنواره بین المللی فیلم فجر، سالن همایش های برج میلاد هر روز علاوه بر هنرمندان و مدعوین جشنواره میزبان مقامات و مسئولین ارشد نظام هم هست.

به گزارش روابط عمومیچهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، مدیر برنامه ریزی و هماهنگی مهمانان ویژه چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر با اشاره به ضرورت تعامل میان سینماگران و مسئولان دستگاههای اجرای، قضایی و قانونگذاری اظهار داشت: امسال برای نخستین بار بگونه ای طراحی و برنامه ریزی شده که خانه جشنواره هر روز بطور منظم عصرها میزبان این عزیزان نیز باشد.

وی افزود: مقامات ارشد شامل وزرا و معاونین اجتماعی فرهنگی آنان، معاونین‌ محترم رییس جمهور و روسای سازمان های مرتبط فرهنگی به همراه نمایندگان محترم حوزه های فرهنگی مجلس و نیز مسئولان عالیرتبه قضایی با حضور خود علاوه بر دیدار و همکلامی با مهمانان داخلی و خارجی از بازار بین المللی فیلم در برج میلاد نیز بازدید خواهند داشت.

الهی گفت: این اتفاق در سالهای گذشته گهگاه از سوی برخی مدیران بطور پراکنده رخ می داد که امسال با تدبیر صورت گرفته و با هدف مشخص و گفتگومحور سعی شده است به یک رویه تبدیل شود تا عرصه هنر و سینما و نیز حوزه های مختلف مدیریتی کشور از این بستر در جهت تقویت هم افزایی ها، دوستی ها و همدلی ها بهره مند شود‌.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.