دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
01:23 |

زهره سیه پوش در گفتگو با ستادخبری:

تلاش برای حفظ گریم های رئال در «هفت بهار نارنج»

تلاش برای حفظ گریم های رئال در «هفت بهار نارنج»


زهره سیه پوش عنوان کرد که قرار بوده در این فیلم گریم ها کاملا رئال باشد برای همین علی نصریان به جز در دو سکانس در همه جا با همان آشفتگی حضور پیدا کرد.


زهره سیه پوش طراح گریم فیلم «هفت بهار نارنج» در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر درباره ویژگی منحصر به فرد گریم ها در این فیلم گفت: یک وقت هایی قرار است شخصیت پردازی صورت بگیرد و کاراکتر سازی شود؛ در این شرایط ما از گریم های متفاوتی استفاده می کنیم.

وی در ادامه افزود: دراین فیلم قرار بود هیچ چیزی بیشتر از نقش ها و فیلمنامه به چشم نیاید و همه چیز خیلی رئال و اصولی باشد. حتی ترجیح دادیم که آقای نصیریان با آن آشفتگی در تمام طول فیلم حاضر باشد به جز دو سکانس. تنها شخصیتی که سعی کردیم گریمش کمی متفاوت باشد، هومن حاجی عبداللهی بود که آن هم مشروط به این بود که غلو شده نباشد.


این طراح درباره حضور فرزند و پدر همسرش در فیلم و مشارکتی خانوادگی که در این پروژه اتفاق افتاده است اظهار داشت: اصولا ما با هم اختلاف نظر نداریم. من سلیقه فرشاد را خیلی می پسندم و ایشان هم همین طور. به طبع اختلاف نظری نداشتیم. وقتی همه دستی در کار دارند و همراه و همدل هستند خانوادگی بودن کار به پیش برد فیلم کمک می کند.


انتهای پیام/.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.