دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
02:53 |

پدرام کریمی در گفت‌وگو با ستاد خبری:

«اتاقک گلی» داستانی برآمده از دل واقعیت/ رضایت خانواده شهدا برایم با ارزش بود

«اتاقک گلی» داستانی برآمده از دل واقعیت/ رضایت خانواده شهدا برایم با ارزش بود

پدرام کریمی نویسنده فیلم سینمایی «اتاقک گلی» درباره نظرات و بازخوردهای مخاطبان و اهالی رسانه و همچین فیلمنامه توضیحاتی ارائه داد.


فیلم سینمایی «اتاقک گلی» به کارگردانی محمدعلی عسگری و تهیه‌کنندگی داوود صبوری روز  چهارشنبه ۱۹ بهمن در سانس دوم در پردیس ملت برای اهالی رسانه و جامعه منتقدان به نمایش درآمد.

پدرام کریمی نویسنده این فیلم سینمایی در گفتگوی اختصاصی با ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر درباره بازخوردهای مخاطبان نسبت به این فیلم سینمایی گفت: از زمانی که این فیلم در جشنواره فیلم فجر اکران شده، بازخوردهای بسیار خوبی را دریافت کرده‌ایم. امروز هم فیلم در سالن رسانه به نمایش درآمد و زمانی که از سالن خارج می‌شدیم نظرهای خوبی را شنیدیم.


وی بااشاره به متن فیلمنامه بیان کرد: قصه «اتاقک گلی» از خاطره‌ای مربوط به رزمندگان جنگ نشات گرفته است. حتی قهرمان اصلی را در فیلم می‌بینیم که راننده کامیون است و این کاراکتر مابه‌ازای واقعی دارد و در دوران جنگ، همین کنش‌های داخل فیلم را انجام داده است. البته بخش اعظمی به متن قصه درام اضافه شده است.


کریمی در پایان خاطر نشان کرد: در ابتدا نگران بازخورد خانواده‌های شهدا بودیم و استرس نظرات آن‌ها را داشتیم اما خداوند را شاکر هستیم که از خروجی فیلم راضی بودند. حتی برخی رزمنده‌ها پس از تماشای فیلم گفتند که خاطره‌ها برایمان زنده شد و جزییات را چقدر دقیق فیلم به تصویر کشیده بود.


انتهای پیام/

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.