جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
01:53 |

در گفتگو با تهیه کننده اثر مطرح شد؛

به هدفمان در ساخت «هایپاور» رسیدیم

به هدفمان در ساخت «هایپاور» رسیدیم

تهیه کننده فیلم سینمایی «هایپاور» از مدت زمان پیش تولید و تولید این فیلم سینمایی و رضایت از خروجی آن گفت.

«اباذر جوکار» تهیه کننده فیلم «هایپاور» در گفت‌وگوی اختصاصی با ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر‌ درباره میزان رضایتش از خروجی این فیلم که در خانه جشنواره اکران شد، گفت: روندی که پیش رفتیم و تلاشی که برای ساخت فیلم انجام دادیم، نتیجه تلاشی بود که مجموعه عوامل فیلم در کنار هم در پیش تولید و پس تولید این کار داشتند.

وی درباره بازخورد مخاطبان در سینماهای مردمی از اکران فیلم «هایپاور» اظهار کرد: من به شخصه فیلم‌ را در سینماهای مردمی ندیدم؛ اما دوستانی که در اکران های مردمی فیلم را دیدند گزارش بازخورد خوبی دادند، انتقاداتی هم وجود داشت که سازنده بود.


این تهیه کننده سینما در ادامه گفت: هدف ما در فیلم نشان دادن میدانی بودن، عملکرد پدافند و ابتکارات شهید ستاری بود و در نمایش فیلم در سینماها دیدیم، مردم هم همین برداشت را کردند و هدفگذاری ما در فیلم به نتیجه رسیده است.


او درباره روند تولید این پروژه سینمایی بیان داشت: بعد از پژوهش و استفاده از وجود یکی از همرزمان شهید ستاری و یکی از فرماندهان پدافند آقای امیرغلامی، از سال ۹۸ نوشتن فیلمنامه را شروع کردیم و در اواخر سال ۱۴۰۰ به پیش تولید فیلم رسیدیم.


جوکار درباره مدت زمان تولید این پروژه سینمایی ادامه داد: بعد از ماه مبارک رمضان ۱۴۰۱، پنجاه روز تولید داشتیم و لوکیشن‌ها عمدتا در تهران و اصفهان بود و شبانه روزی کار کردیم تا توانستیم کار سه چهار ماهه را در پنجاه روز جمع کنیم. من به آنها خسته نباشید می گویم و امیدوارم با دیدن فیلم و این شرایطی که برای آن پیش آمده خستگی در کنند.


وی‌ در پایان گفت: از مجموعه برگزارکنندگان جشنواره هم تشکر می‌کنم که در این سال، با همه مشکلاتی که بود و بحث هایی که مطرح شده بود، جشنواره را برگزار کردند و جشنواره پرشوری بود و خانواده سینما هم خیلی از آن استقبال کردند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.