شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
02:31 |

در گفتگو با تهیه کننده مطرح شد؛

تلاش‌کردیم در ساخت «وابل» بهترین اتفاق را رقم بزنیم/ پروژه‌ای با پست پروداکشن عظیم

تلاش‌کردیم در ساخت «وابل» بهترین اتفاق را رقم بزنیم/ پروژه‌ای با پست پروداکشن عظیم


سپهر سیفی تهیه کننده فیلم «وابل» بیان کرد که درباره احتمال دریافت جایزه نظری ندارد، چون هر چه بگوید سلیقه شخصی است. باید منتظر ماند تا داورها نظرشان را اعلام کنند چون تلاش کرده‌اند تا در ساخت این فیلم بهترین اتفاق را رقم بزنند.


سپهر سیفی تهیه کننده فیلم «وابل» در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر درباره شرایط تولید این فیلم گفت: کار ما پست پروداکشن خیلی زیادی داشت و در بحث لوکیشن خیلی حجم دکورمان زیاد بود، این باعث شد که با اینکه خیلی از موارد را همزمان پیش بردیم بخشی از کار به دقیقا نود موکول شود. البته بعد از فجر یک مقدار فیلم ادیت می شود و همین باعث می شود خروجی کار جذاب تر و بهتر از نسخه فعلی شود.


وی در خصوص پیش بینی اش برای احتمال دریافت جایزه اظهار داشت: من در این موضوع تحلیل مشخصی ندارم؛ چون هر چه بگویم سلیقه شخصی خودم است. برای همین باید بسپرم به داورها که نظرشان را اعلام کنند، اما ما تلاش مان را کردیم بهترین اتفاق را رقم بزنیم امیدوارم هر بخشی که لایق بوده است بتواند جایزه ببرد.


این تهیه کننده افزود: فرایند پیش تولید خیلی گسترده بود. چون روی بحث انتخاب بازیگر خیلی کار کردیم. مساله بعدی لوکیشن بود که خارج از تهران بود و باعث شد یک ایستگاه قطار متروکه را بازسازی کنیم که خیلی زمان برد. مورد بعدی این بود که فیلم شب کار بود و همین کار را سخت تر کرد، ولی در کل فکر می کنم فیلم آبرومند و شریفی است.

انتهای پیام/.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.