دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
02:19 |

در گفتگو با تهیه کننده اثر مطرح شد؛

جشنواره فجر؛ صله رحم اهالی سینما/ بازخوردهای مثبت از «در آغوش درخت» بیش از حد انتظار بود

جشنواره فجر؛ صله رحم اهالی سینما/ بازخوردهای مثبت از «در آغوش درخت» بیش از حد انتظار بود

سجاد نصراللهی نسب تهیه کننده فیلم «در آغوش درخت» بیان کرد که بازخورد افراد حرفه‌ای، منتقدان، رسانه‌ای ها و مخاطبان عام سینما که فیلم را دیده‌اند، راضی‌کننده و حتی بیش از انتظارش بوده است.

سجاد نصراللهی نسب تهیه کننده فیلم «در آغوش درخت» در گفت‌وگوی اختصاصی با ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر‌ در پاسخ به این سوال که توقعی که از فیلم داشتید، برآورده شد، گفت: من شخصا این طوری هستم که صد در صد از کارهایم راضی نیستم، چون طبیعتا داستانی که ما در ذهنمان پرورش می دهیم، روی کاغذ می خوانیم و با توجه به عوامل مختلفی مثل تکنولوژی، تجهیزات و … با خروجی متفاوت روبرو هستیم و دقیقا آنچه می خواهیم در نمی‌آید.


وی ادامه داد: بازخورد افراد حرفه‌ای، منتقدان، رسانه‌ای ها و مخاطبان عام سینما که فیلم را دیده‌اند، راضی‌کننده بوده و حتی بیش از انتظار من بود.


نصراللهی درباره ارزیابی این دوره از جشنواره فجر بیان‌داشت: جشنواره هر ساله، صله رحم اهالی سینماست و ما شاید بتوانیم جشنواره فیلم فجر را عید دیدنی و سال تحویل اهالی سینما در نظر بگیریم که همه فیلم‌ها می آید و اکران می‌شود. بعد هم همه برای سال بعد و ساخت فیلم‌های جدید آماده می‌شوند.


این تهیه کننده ادامه داد: این دوره از جشنواره هم شور و هیجان مخصوص به خود را دارد، البته که این دوره از جشنواره متاثر از فضاهای سیاسی و زلزله غم انگیز خوی، طبیعتا آن فضای و شور و هیجان همیشگی را نداشته و ندارد، اما باز هم خواص خودش را دارد و جشنواره برای اهالی سینما، همیشه جشنواره است.


نصراللهی در پاسخ به این سوال که در تیتراژ اسم شما و آقای مصباح به عنوان تهیه کننده آمده، چرا آقای مصباح در جلسه نیامده‌اند، گفت: ایشان متاسفانه چند هفته پیش دچار یک عارضه قلبی شدند و حالا درگیر درمان هستند و در استراحت مطلق به سر می برند، آقای مصباح خیلی دوست داشتند و تلاش هم کردند که حضور داشته باشند، اما نشد که حاضر شوند.

انتهای پیام/.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.