دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
14:44 |

رئیس سازمان اداری استخدامی کشور:

هنر یک جریان مستمر و غیرقابل تحریم است/افق‌های روشنی پیش روی ماست

هنر یک جریان مستمر و غیرقابل تحریم است/افق‌های روشنی پیش روی ماست

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری استخدامی کشور با حضور در خانه جشنواره بیا کرد که هنر یک جریان مستمر و غیرقابل تحریم است.

به گزارش ستاد خبری جشنواره بین‌المللی فیلم فجر میثم لطیفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری استخدامی کشور در سالن اصلی سینمای برج میلاد به تماشای فیلم «هایپاور» به کارگردانی هادی محمدپور نشست.


وی درباره حضور مردم در چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر گفت: در تلویزیون و رسانه‌ها حضور مردم در جشنواره فیلم فجر را دیده‌ام و به نظرم مردم حضور خوبی داشته‌اند. امشب برای دیدن این حضور و تماشای فیلم از نزدیک به جشنواره آمدم.


رئیس سازمان اداری استخدامی کشور درباره مسئله بیمه هنرمندان و دغدغه آنها توضیح داد: الحمدالله هم وزیر ارشاد و هم وزیر گردشگری در دولت به خوبی حمایت می‌کنند که این اتفاق با جدیت پیگیری شود. انشاءالله تخصیص بودجه هم که داده شود مسائل درست می‌شود. باید این کار انجام شود این مسئله همکاری مجموعه وزارت گردشگری، وزارت ارشاد و وزارت تعاون را می‌خواهد که انشاءالله این اتفاق می‌افتد. این مسئله و دغدغه کل هنرمندان است.


او درباره عکس العمل هنرمندان نسبت به تحریم جشنواره بین المللی فیلم فجر گفت: حالا تصمیم آنها این‌گونه بوده است ولی به نظر من هنر تحریم شدنی نیست، هنر یک جریان مستمر است. انشاءالله استمرار هم پیدا خواهد کرد و هیچ مشکلی هم نیست. به نظر می‌رسد که افق‌های روشنی هم جلوی ما هست و مشکلی هم پیش نمی‌آید.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.