جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
00:54 |

همزمان با برگزاری جشنواره فیلم فجر؛

تمام صندلی‌های تالار حافظ توسط شیرازی‌ها اشغال شد

تمام صندلی‌های تالار حافظ توسط شیرازی‌ها اشغال شد

فیلم‌های «کت چرمی» و «سرهنگ ثریا» در سومین شب نمایش فیلم‌های چهل و یکمین جشنواره فجر در شیراز و تالار حافظ اکران شد که با استقبال شهروندان شیراز همراه بود.


به گزارش روابط عمومی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر، در سومین شب اکران فیلم‌های چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در شیراز، تالار حافظ محل نمایش فیلم‌های «کت چرمی» و «سرهنگ ثریا» بود. این مکان با اکران این دو فیلم سینمایی شب متفاوتی را از نظر تعداد تماشاگر تجربه کرد و ظرفیت صندلی‌های این تالار با جمعیت انبوهی از مردم تکمیل شد.

سید رسول موسوی نژادیان معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در حاشیه اکران فیلم‌ها در شب سوم جشنواره اظهار کرد: همانگونه که طی سه شب گذشته شاهد بودیم شیراز به عنوان بزرگترین میزبان مراکز استان‌ها در جشنواره فجر شرایط بسیار مطلوبی هم از لحاظ تعداد فیلم‌ها و هم از نظر تعداد سالن‌ها داشته‌است.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: استقبالی که در تالار حافظ از فیلم‌های جشنواره فجر می‌شود در کشور بی‌نظیر است و خوشبختانه سالن پخش فیلم در تالار حافظ لبریز از جمعیت است.

وی اضافه کرد: با استقبال بی‌نظیری که از اکران فیلم‌ها شده است؛ می‌توان گفت امشب یک رکورد را در میزبانی جمعیت علاقمند به جشنواره فیلم فجر داشته‌ایم و امیدوارم این روند ادامه یابد تا بتوانیم مثل همیشه که شیراز در اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری پیشتاز بوده در جشنواره فیلم فجر هم این شرایط را حفظ کنیم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.