یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
20:30 |

حضور مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در ستاد جشنواره فیلم فجر

حضور مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در ستاد جشنواره فیلم فجر

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در دفتر جشنواره فیلم فجر از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

مجید زین العابدین با حضور در ستاد جشنواره فیلم فجر در جریان جزئیات برپایی جشنواره چهل و دوم قرار گرفت و از بخش های مختلف بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در شورای مدیران جشنواره با بیان اینکه بنیاد سینمایی فارابی باید تمام قد پشتیبان و در کنار جشنواره فیلم فجر باشد گفت: با توجه به سختی‌ها و دشواری‌های سال گذشته خیلی خوشحال هستم که امسال هم مسئولیت زحمت جشنواره فیلم فجر را آقای امینی به عهده گرفتند چرا که انسان تجربه موفق را دوباره تکرار می‌کند و از آن بهره می‌برد.
مجید زین‌العابدین بیان کرد: هرآنچه که هر چند با بضاعت کم در اختیار بنیاد سینمایی فارابی هست باید تمام قد پشتیبان و در کنار جشنواره فیلم فجر باشد.
مجتبی امینی هم با تقدیر از حمایت همه جانبه بنیاد سینمایی فارابی خصوصا مدیر عامل بنیاد گفت: خوشبختانه این دوره جشنواره را با آرامش شروع کردیم و حال خوبی در ستاد جشنواره فیلم فجر وجود دارد. همه همدل هستند و از یکدیگر حمایت می‌کنند. سال گذشته هم همه‌ی دوستان با عشق و غیرت پای کار آمدند و سنگ تمام گذاشتند و شرمنده همت و غیرت‌شان در این زمینه هستیم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.