شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
20:44 |

عضو هیات انتخاب و داوری فیلم کوتاه جشنواره فیلم فجر:

پرچم سینما و رقابت سینمایی به واسطه جشنواره فیلم فجر بالاست

پرچم سینما و رقابت سینمایی به واسطه جشنواره فیلم فجر بالاست

عضو هیات انتخاب و داوری بخش فیلم کوتاه چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فجر معتقد است آثار بخش فیلم کوتاه در این دوره از جشنواره نسبت به سال‌های گذشته ارتقاء پیدا کرده است.


مریم بحرالعلومی عضو هیات انتخاب و داوری بخش فیلم کوتاه چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فجر در گفت‌وگو با ستاد خبری بیان کرد: در زمینه تولید فیلم کوتاه باید به حضور و توان انجمن سینمای جوان اشاره کنیم؛ چرا که در حمایت از تولید فیلم اولی‌ها گل کاشتند و من همین جا از آنان تشکر می‌کنم.


او در ادامه افزود: با توجه به شرایط ملتهبی که جامعه طی دو سال گذشته پشت سر گذاشته است؛ همین که پرچم سینما و رقابت سینمایی به واسطه جشنواره فیلم فجر بالا است و همه در تکاپو برای رساندن فیلم‌هایشان هستند جای خدا قوت به برگزارکنندگان و فیلمسازان دارد و امیدوارم امسال هم شاهد درخشش فیلمسازانی باشیم که مستحق و شایسته درخشش هستند.


عضو هیات انتخاب و داوری بخش فیلم کوتاه با بیان اینکه قطعا سینمای کوتاه در دنیا به شکل تاثیرگذاری عمل می‌کند و ما در سینمای ایران هم شاهد موفقیت فیلمسازان و درخشش آثار آنان بودیم، افزود: تنوع آثار و نگاه چالشی که فیلمسازان عرصه فیلم کوتاه به نگاه‌های مختلف دارند موجب شده شاهد درخشش بیش از پیش در این زمینه باشیم.


بحرالعلومی در پایان گفت: طبیعی است حضور در مهمترین جشنواره داخلی فیلم یعنی جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برای فیلمسازان جوان حائز اهمیت است و دریافت سیمرغ برای همه فیلمسازان اتفاق شیرینی است که این امر برای فیلمسازان فیلم کوتاه شیرین‌تر است.


انتهای پیام/.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.