شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
01:22 |

جایا احسن ستاره سینمای بنگلادش بیان کرد:

حضور در بخش اصلی جشنواره فیلم فجر یک نوع جایزه محسوب می‌شود

حضور در بخش اصلی جشنواره فیلم فجر یک نوع جایزه محسوب می‌شود

جایا احسن بازیگر فیلم سینمایی «دروغ های زیبا» بیان کرد که حضور فیلمی که در کشور بنگلادش فیلمبرداری شده و در بخش اصلی جشنواره فیلم فجر پذیرفته شده یک نوع جایزه محسوب می‌شود.

به گزارش ستاد خبری چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، جایا احسن بازیگر فیلم سینمایی «دروغ های زیبا» بیان کرد: حضور فیلمی که در کشور بنگلادش فیلمبرداری شده است و در بخش اصلی جشنواره ای مانند جشنواره فیلم فجر پذیرفته شده برای ما یک نوع جایزه محسوب می‌شود.

او ادامه داد: خوشحالم که این فیلم در جشنواره پذیرفته شد و به این واسطه به ایران دعوت شدم تا در مراسم افتتاحیه جشنواره و نمایش فیلم حضور داشته باشم.

این ستاره سینمای بنگلادش که برای اولین بار به ایران سفر کرده گفت: احساس می‌کنم مخاطبان ایرانی با فیلم ما ارتباط برقرار کردند. ما در حال حاضر در کشوری حضور داریم که همه مخاطبان آن دوست‌دار فیلم هستند. ایرانی‌ها واقعا مهمان نواز و دوست داشتنی هستند و ما می‌دانیم ایران قدمت و تاریخ کهنی دارد و امیدواریم در سال‌های پیش رو نیز با فیلم‌های جدیدی دوباره به ایران سفر کنیم.

او افزود: من از دوران کودکی فیلم‌های ایرانی را می‌دیدم و از همان جا به سینمای ایران علاقمند شدم. ما می‌دانیم که ایران فیلمسازان مطرحی مانند عباس کیارستمی، داریوش مهرجویی، مجید مجیدی دارد و من فیلم‌های این کارگردانان را از کودکی دنبال می‌کردم.

فیلم سینمایی «دروغ‌های زیبا» به کارگردانی مرتضی آتش‌زمزم که در کشور بنگلادش و با بازی هنرپیشه‌های این کشور فیلمبرداری شده است در سانس اول از نخستین روز چهل و دومین جشنواره فیلم فجر در برج میلاد اکران شد.

انتهای پیام/.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.