شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
00:23 |

محمد رسول صفری بیان کرد:

حضور در «مجنون» و «شکار حلزون» با دو نقش کاملا متفاوت

حضور در «مجنون» و «شکار حلزون» با دو نقش کاملا متفاوت

محمد رسول صفری بازیگر فیلم سینمایی «شکار حلزون» ابراز امیدواری کرد که هیات داوران و مخاطبان فیلم را ببینند و از آن خوششان بیاید.

به گزارش ستاد خبری چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، محمد رسول صفری بازیگر فیلم سینمایی «شکار حلزون» که با دو فیلم در این دوره از جشنواره حضور دارد درباره شانس دریافت سیمرغ بیان کرد: چیزهای مختلفی مانند سیاست جشنواره و داوران و المان های متعددی در این امر دخیل هستند و واقعیت امر این است که اصلا به آن فکر هم نکردم. من در فیلم «مجنون» و «شکار حلزون» به عنوان بازیگر حضور دارم و نکته ای که وجود دارد این است که در این دو فیلم دو نقش کاملا متفاوت دارم. در فیلم «شکار حلزون» نقش منفی را بازی می کنم در حالی که در فیلم «مجنون» نقش یکی از فرماندهان جنگ را ایفا می کنم. امیدوارم که هیات داوران و مخاطبان هم ببینند و از آن ها خوششان بیاید.

صفری درباره همکاری با یک کارگردان فیلم اولی توضیح داد: من در هر دو فیلمی که حضور دارم با دو کارگردان فیلم اولی همکاری داشته ام و باید اینگونه عرض کنم که هر دو این آدم ها خوشبختانه این که کار اول خود را می سازند نشانه ای بر کم تجربه بودن آنها نیست. هر دو در مسیری که کار می کرده اند بسیار با تجربه هستند و فیلم های کوتاه و مستندهای بسیار خوبی دارند و این همکاری تجربه بسیار خوبی برای من بود و فکر میکنم افرادی که این مسیر را طی می کنند و به سراغ ساخت فیلم می روند؛ من به عنوان بازیگر از همکاری با آنها لذت می برم زیرا آنها می دانند که دقیقا چه چیزی می خواهند.

محمد رسول صفری در پایان درباره همکاری با مرحوم حسام محمودی گفت: سر فیلم «شکار حلزون» با مرحوم حسام محمودی آشنا شدم و رفاقتی بین ما شکل گرفت و این رفاقت ادامه دار بود تا اینکه حسام ناباورانه از بین ما رفت.

انتهای پیام/.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.