جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
01:59 |

حسین عامری بیان کرد:

دوست داشتم «ظاهر» به زندگی نزدیک باشد

دوست داشتم «ظاهر» به زندگی نزدیک باشد

حسین عامری کارگردان فیلم «ظاهر» بیان کرد که بازیگران این فیلم هرچند شناخته شده نیستند اما توانستند به خوبی ایفای نقش کنند.

به گزارش ستاد خبری چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، حسین عامری کارگردان فیلم «ظاهر» درباره انتخاب بازیگران فیلمش توضیح داد: «ظاهر» فیلمی بود که دوست داشتم به زندگی نزدیک باشد و با توجه به فرم فیلمنامه آن که ساده و نزدیک به زندگی است، سعی کردم سراغ بازیگرانی بروم که جنس بازی آنان به این فضا نزدیک باشد و بیشتر می‌خواستم بازی نکنند چرا که گاهی بازی نکردن جلوی دوربین بسیار سخت است.

او افزود: در ساخت و مابقی عناصر فیلم هم سعی کردم همین امر سادگی را رعایت کنم به همین دلیل بازیگران این فیلم چندان شناخته شده نیستند، البته که بازیگران زحمت بسیاری کشیدند و بسیار هم با استعداد بودند و توانستند به خوبی ایفای نقش کنند.

این کارگردان درباره چگونگی انتخاب موضوع فیلم نیز گفت: سوژه‌ها همیشه در ذهن فیلمساز هستند تا شرایط ساخت آن پیش بیاید. این سوژه هم چندین سال در ذهن من بود، طرحش عنوان شده بود، فیلمنامه آن چند بار نوشته شد و منتظر موقعیت بودم که خدا خواست و شرایط دست به دست هم داد تا این فیلم ساخته شود.

«ظاهر» به کارگردانی حسین عامری و تهیه ‌کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای رقابت در بخش «نگاه نو» چهل‌ ودومین جشنواره فیلم فجر انتخاب شد که در ژانر فیلم کودک و نوجوان است. روح‌الله زمانی، یدالله شادمانی، کیمیا زارعی و حامد محمودی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

انتهای پیام/.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.