شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
01:28 |

محسن جسور بیان کرد:

اولویت مواجهه مخاطب بر سیمرغ/ جای حسام محمودی فقط از نظر فیزیکی خالی است

اولویت مواجهه مخاطب بر سیمرغ/ جای حسام محمودی فقط از نظر فیزیکی خالی است

محسن جسور کارگردان «شکار حلزون» بیان کرد که سیمرغ برایم مهم است اما در وهله اول مواجهه مخاطب با فیلم برایم اهمیت دارد.

به گزارش ستاد خبری چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، محسن جسور کارگردان فیلم «شکار حلزون» درباره اکران این فیلم ‌در روز نخست جشنواره گفت: همیشه روز اول جشنواره‌ شور و هیجان خاصی دارد و روی فیلم هایی که اکران می شود هم دقت و توجه بیشتری وجود دارد و فیلم «شکار حلزون» هم از این قائده مسثتنی نبود.

وی درباره حضور فرناز زوفا (همسرش) در این فیلم توضیح داد: از چند بازیگر خانم برای حضور در فیلم دعوت کردیم که از نظر زمانی شرایط همکاری با ما را نداشتند و خانم زوفا دو هفته قبل از کلید خوردن فیلم به پروژه اضافه شدند و به نظرم حضورشان در این فیلم فوق العاده بود.

جسور با اشاره به حضور مرحوم حسام محمودی در فیلم «شکار حلزون» بیان کرد: جای حسام محمودی فقط از نظر فیزیکی خالی است و من احساس نمی کنم که او نیست و حتی در تیتراژ هم از عنوان زنده یاد در پیشوند اسمش استفاده نکردم چرا که او حقیقتا دلش با این کار بود و باور دارم او هست و در کنار ما شاهد همه چیز است.

محسن جسور در پایان درباره پیش بینی موفقیت این فیلم در عرصه رقابت با سایر فیلم ها گفت: سیمرغ برایم مهم است اما در وهله اول مواجهه مخاطب با فیلم برایم اهمیت بیشتری دارد.

انتهای پیام/.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.