شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
23:51 |

بازیگر فیلم «شه‌سوار» مطرح کرد:

از این به بعد در زندگی کاری‌ام اتفاق بزرگتری خواهد افتاد

از این به بعد در زندگی کاری‌ام اتفاق بزرگتری خواهد افتاد

گیتی قاسمی گفت: فکر می‌کنم از این به بعد در زندگی کاری‌ام اتفاق بزرگتری خواهد افتاد چرا که من در هر ژانری که بازی کردم سعی کردم تمام جانم را برای آن کار بگذارم و خدا را شکر مردم از کارهایم راضی بودند.


بازیگر فیلم «شه‌سوار» در گفت‌وگو با ستاد خبری چهل ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با بیان اینکه «شه‌سوار» تنها فیلمی است که در جشنواره چهل و دو دارد، گفت: البته فیلم دیگری هم داشتم که به این دوره از جشنواره نرسید.
او درباره یکنواخت شدن نقش‌هایش در سینما توضیح داد: من، نقش‌هایم را از بین پیشنهادهایی که به می‌شود، انتخاب می‌کنم. به عقیده من غم و بدبختی یک تعریف واحد دارد و اینکه هر کس از چه دریچه‌ای و مسیری به آن غم می‌رسد متفاوت است، یکی عزیزی را از دست می‌دهد، یکی نزدیکرترین عضو خانواده‌اش زندانی می‌شود و همین امر می‌تواند نشان دهنده متفاوت دلایل غمگینی باشد. نمی‌توان گفت گریه مادری که خانواده‌اش در حال از هم پاشیدن است با کسی که همسرش کشته شده یک شکل است، دلایل غمگین شدن با هم متفاوت است. من فکر می‌کنم نباید نقش‌ها با یکدیگر مقایسه شوند.
قاسمی با بیان اینکه تفاوت نقش برای زن‌ها در سینما دشوار است، افزود: یکسری نقش‌ها در حال تکرار هستند و به نحوی شبیه به هم هستند اما فکر می‌کنم از این به بعد اتفاق بزرگتری در زندگی کاری من خواهد افتاد چرا که من در هر ژانری که بازی کردم سعی کردم تمام جانم را برای آن کار بگذارم و خدا را شکر مردم از کارهایم چه ملودرام، چه کمدی و چه تراژدی راضی بودند و هر کاری که انجام دادم، رضایت مردم را به همراه داشته به همین دلیل منتظر می‌مانم تا پیشنهادات خوبی به من شود و بعد آن را بپذیرم به همین دلیل در این مدت کارهای بسیاری را هم رد کردم.
این بازیگر درباره نقش‌اش در فیلم«شه‌سوار» گفت: با آنکه کارکتر فیلم از خودم دور بود اما آن را دوست داشتم و آنچه که من را به این نقش جلب کرد، دغدغه‌مند بودن آن مادردر فیلم بود.
فیلم سینمایی «شه‌سوار» در دومین سانس چهل و دومین جشنواره فیلم فجر در برج میلاد نمایش داده شد.

انتهای پیام

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.