شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
20:37 |

مسعود شریف گفت:

جذابیت قصه «صبح اعدام»/ بازی در نقش طیب حاج رضایی چالش‌ داشت

جذابیت قصه «صبح اعدام»/ بازی در نقش طیب حاج رضایی چالش‌ داشت

بازیگر فیلم سینمایی «صبح اعدام» ساخته بهروز افخمی گفت برای بازی در این فیلم تحقیق‌های بسیاری در بازه زمانی دهه چهل شمسی انجام داده است.

به گزارش ستاد خبری چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، مسعود شریف بازیگر تلویزیون و سینما که در چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با فیلم سینمایی «صبح اعدام» به نویسندگی و کارگردانی بهروز افخمی حضور دارد، درباره نقش‌آفرینی در این فیلم گفت: سال گذشته، از طریق سیداشرف طباطبایی، بهروز افخمی را ملاقات کردم و بازی در فیلم «صبح اعدام» به من پیشنهاد شد. شخص کارگردان و متن فیلمنامه برای انتخاب این نقش بسیار به من کمک کرد.

وی با اشاره به تحقیق برای بازی در فیلم «صبح اعدام» افزود: تحقیق‌های بسیاری به طور مرتب انجام دادم و هر نوشته‌ای که مرتبط با فضای سیاسی دهه چهل بود را مطالعه کردم. در مجموع عنصری که برای پیدا کردن نقش به من خیلی کمک می‌‌کند، نوشتن است.

این هنرمند عنوان کرد: پرداختن به مسئله اجتماعی و واقعی در کارهای بهروز افخمی مانند فیلم «جهان پهلوان تختی» دیده می‌شود. ضمن آن که قصه برای من جذاب بود و همواره دوست داشتم نتیجه این قصه را روی پرده سینما ببینم.

مسعود شریف در پایان گفت: نمی‌توانم بگویم که بازی کردن در «صبح اعدام» برایم سخت بود؛ اما طبیعتا چالش‌های خودش را داشت.

انتهای پیام/

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.