پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
13:48 |

رویکرد جشنواره فیلم فجر توسعه عدالت فرهنگی است

رویکرد جشنواره فیلم فجر توسعه عدالت فرهنگی است

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از نمایش ۱۸ فیلم  منتخب جشنواره فیلم فجر در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی چهل و دومین جشنواره فیلم فجر،  پوریا جلالی ضمن اعلام برنامه های فرهنگی هنری دهه مبارک فجر گفت: رویداد های مختلف فرهنگی و هنری در ایام الله دهه مبارک فجر تدارک دیده شده که از مهم ترین آن ها می توان به برگزاری بخش استانی جشنواره فیلم فجر در کرمانشاه اشاره کرد که علاوه بر اکران فیلم های منتخب،  برنامه های فرهنگی جانبی از جمله نمایشگاه عکس، کاریکاتور و موسیقی محیطی برای باشکوه تر شدن آن تدارک دیده شده است.
جلالی گفت: ۱۸ فیلم منتخب جشنواره در سینماهای فرهنگ و آزادی از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۲ بهمن ماه با توجه به رویکرد سازمان سینمایی کشور در توسعه عدالت فرهنگی و ایجاد فرصت برابر برای مناطق مختلف کشور در دسترسی به محتواهای فرهنگی،اکران خواهند شد.

وی افزود: با توجه به تاکید سازمان سینمایی در  توزیع عادلانه امکانات فرهنگی و هنری برای همه مناطق کشور  و نگاه عدالت محور دولت محترم در این امر، در حال برنامه ریزی و رایزنی برای اکران سیار در مناطق محروم و شهرستانی هستیم که امیدواریم با همکاری متولیان این حوزه بتوانیم این امکان را برای هم استانی های عزیز فراهم کنیم.

جلالی تصریح کرد: در راستای آموزش و تربیت مخاطب حرفه ای جلسات نقد و بررسی فیلم ها با حضور اصحاب هنر و دانش آموزان علاقه مند به حوزه سینما در پایان هر روز با همکاری انجمن سینمای جوان استان برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.