شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
16:51 |

حسین عابدینی عنوان کرد:

نقش یک مدیر فیلمبرداری آماتور را بازی کردم

نقش یک مدیر فیلمبرداری آماتور را بازی کردم

حسین عابدینی بازیگر فیلم سینمایی «آپاراتچی» گفت که در این فیلم نقش بایرام یک مدیر فیلمبرداری آماتور را بازی کرده است.

به گزارش ستاد خبری چهل‌ودومین جشنواره فیلم فجر، حسین عابدینی بازیگر فیلم سینمایی «آپاراتچی» بیان کرد: من در این فیلم نقش فردی به نام بایرام که یک مدیر فیلمبرداری است را بازی کردم و تاکنون چنین نقشی را بازی نکرده بودم. در این فیلم نقش و گریم متفاوتی داشتم.

او ادامه داد: در مجموع «آپاراتچی» فیلمنامه خیلی خوبی داشت و آقای طاهرفر هم باتوجه به اینکه فیلم اولشان را می‌ساختند اما تسلط زیادی روی کار داشتند. من امیدوارم که این فیلم امروز در جشنواره موردتوجه مخاطبان واقع شود.

این بازیگر تصریح کرد: قصه فیلم در دهه ۶۰ می‌گذرد. قدیم مدیران فیلمبرداری خیلی اطلاعات و دانش سینمایی نداشتند و آماتور بودند. من سعی کردم بایرام قصه که مدیر فیلمبرداری است نیز در فیلمبرداری و صحبت‌هایش آماتور باشد. خودم نیز با اجازه و با مشورت کارگردان رنگی به این شخصیت اضافه کردم و سعی کردم بایرام شخصیتی باشد که نسبت به دوستان دیگرش متفکر گروه است. همچنین بایرام دلسوز است اما گاهی عصبی می‌شود..

عابدینی در پایان گفت: درباره خوب و بد این فیلم باید مخاطبان و اهالی رسانه نظر دهند اما خودم به شدت این نقش را دوست داشتم.

فیلم سینمایی «آپاراتچی» ساخته قربانعلی طاهرفر  امروز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه در سانس اول برای اهالی رسانه در خانه جشنواره به نمایش درآمد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.