شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
16:50 |

آیین افتتاحیه چهل و دومین جشنواره فیلم فجر در همدان برگزار شد

آیین افتتاحیه چهل و دومین جشنواره فیلم فجر در همدان برگزار شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: در یک سال گذشته به همت فعالان عرصه سینمای استان همدان، اتفاقات خوبی در عرصه سینما رخ داده و نخستین انجمن صنفی سینما در سطح کشور با مجوز استانداری در حال راه‌اندازی است.
به گزارش روابط عمومی چهل و دومین جشنواره فیلم فجر، مسعود ویژه در آیین افتتاحیه چهل و دومین جشنواره فیلم فجر که با حضور جمعی از مدیران استان، هنرمندان و اصحاب رسانه و اهالی هنر دوست همدان در پردیس سینمایی مهر قدس برگزارشد گفت: فیلم‌های این جشنواره امسال در سه سالن پردیس سینمایی مهرقدس، سینما فلسطین و سینما فرهنگ همدان اکران می‌شود.

وی اظهار کرد: آثار این جشنواره از۱۶ تا ۲۴ بهمن هر روز در۲ نوبت به میزبانی این سه سینما اکران می شود.

مسعود ویژه در ادامه گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه سینما را ارائه کرد و یادآورشد: در یک سال گذشته به همت فعالان عرصه سینمای استان همدان، اتفاقات خوبی در عرصه سینما رخ داده و نخستین انجمن صنفی سینما در سطح کشور با مجوز استانداری در حال راه‌اندازی است.

مسعود ویژه در ادامه به فیلم های سینمایی جشنواره فجر اشاره کرد و گفت: فیلم هایی که امسال در جشنواره فیلم فجر اکران شده اند به لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار دارند که طبق برنامه ریزی شانزده فیلم در سینماهای قدس، فلسطین و فرهنگ همدان اکران می شوند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.