دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
16:59 |

میلاد کی‌مرام طرح کرد:

وطن‌پرستی و غیرت، گرایش نمی‌شناسد/ ایفای نقش شهید شیرودی افتخار بزرگی بود

وطن‌پرستی و غیرت، گرایش نمی‌شناسد/ ایفای نقش شهید شیرودی افتخار بزرگی بود

میلاد کی‌مرام بازیگر نقش شهید علی‌اکبر قربان شیرودی در فیلم «آسمان غرب» درباره اهمیت قهرمان‌پروری در سینما گفت.

به گزارش ستاد خبری چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، فیلم سینمایی «آسمان غرب» به کارگردانی محمد عسگری و تهیه‌کنندگی حبیب‌الله والی‌نژاد در چهل و دومین دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم‌ فجر حضور دارد.

در این‌فیلم، میلاد کی‌مرام نقش شهید علی‌اکبر قربان شیرودی را ایفا کرده است. این بازیگر درباره حضور در این فیلم سینمایی گفت: یک گروه مدت‌ها برای تولید و ساخت فیلم سینمایی «آسمان غرب» تلاش کرد و از حدود سه سال پیش، بازی در این نقش به من پیشنهاد شده بود؛ اما مدام درگیری پیش می‌آمد. در نهایت، در سال جاری، این افتخار نصیب من شد تا نقش شهید شیرودی را ایفا کنم.

وی افزود: تولید فیلم «آسمان غرب»، پروسه طولانی‌ بود و امیدوار هستم که اهالی رسانه و مخاطبان هم این اثر را بپسندند.

این بازیگر درباره رسالت هنر عنوان کرد: ما باید به نسل‌های بعد از خودمان نشان دهیم که چه افرادی با چه سنی و حال و هوایی، کارهای مهمی را برای این مملکت انجام داده‌اند. ما باید به نسل‌های بعد از خودمان بدون هیچ گرایشی نشان دهیم که قهرمانان جانشان را کف دستشان گرفتند و برای آرامش من و شما دفاع کردند. وطن‌پرستی، ناموس‌پرستی و غیرت، گرایش نمی‌خواهد.

این بازیگر در پایان تاکید کرد: نسل جدید به شدت باهوش است و ما باید به آن‌ها قهرمانان را نشان دهیم که درست و غلط و هویت و تاریخ‌شان را بشناسند تا بتوانند انتخاب کنند.

انتهای پیام/

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.