شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
00:54 |

کاوه سجاد حسینی مطرح کرد:

مهاجرت همیشه دغدغه من بوده است

مهاجرت همیشه دغدغه من بوده است

کاوه سجادی حسینی کارگردان فیلم «نبودنت» بیان کرد که مهاجرت و فقدان، دغدغه‌های او بوده‌اند.

به گزارش ستاد خبری چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، کاوه سجادی حسینی درباره پرداختن به موضوع مهاجرت در فیلمش توضیح داد: تمرکز روی هر موضوعی برای ساخت فیلم به خبط و خطا برمی‌گردد و همین که فرهنگسازی شود و به آن پرداخته بهتر از نگفتن آن موضوع است.

او ادامه داد: مهاجرت همراه با فقدان دغدغه من بوده است، وقتی فقدان به وجود می‌آید موجب آسیب و فروپاشی می‌شود و من همیشه دغدغه مهاجرت را در فیلم «شب بیرون» و «بوفالو» به شکل دیگری داشتم. برای من مهمترین موضوع این است که با مهاجرت به شکل غیرقانونی و با خطای انسانی یک یا چند خانواده دچار بحران و فروپاشی می‌شوند و بر سر روابط انسانی چه اتفاقی می‌افتد.

این کارگردان درباره برنامه ارائه فیلمش در جشنواره‌های خارجی اظهار کرد: چون پروانه نمایش را تازه گرفتیم در حال شروع فعالیت برای این بخش هستیم. همچنین در بازار برلین حضور داریم.

حسینی درباره بازخوردهایی که تا کنون از فیلمش در اکران‌های مردمی گرفته است، توضیح داد: تا کنون بازخوردهای خوبی گرفتیم. از طرفی تماشاگر عام ممکن است با این جنس فیلم‌ها همراه نباشد و شاید ارتباط با آن سخت باشد اما تا کنون در سینماهای مردمی بازخوردهای خوبی گرفتیم و مردم فیلم را دوست داشتند.

«نبودنت» درامی اجتماعی است و قصه‌ای عاشقانه و زنانه با تم مهاجرت دارد و سحر دولتشاهی، امیرآقایی، آزاده صمدی، فرید سجادی حسینی، رضا بهبودی، علیرضا ثانی فر، شیوا سرمست بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

انتهای پیام/

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.