جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
23:19 |

شهره موسوی بیان کرد:

بازی در «شور عاشقی» برایم چالش برانگیز بود

بازی در «شور عاشقی» برایم چالش برانگیز بود

شهره موسوی بازیگر فیلم «شور عاشقی» اعلام کرد که در ابتدا قرار بود نقشی سه سکانسه داشته باشد، اما بعد تست گریم و لباس، به این نتیجه رسیدند که من می توانم نقش سلمای قصه را بازی کنم.

به گزارش ستاد خبری چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، شهره موسوی بازیگر فیلم «شور عاشقی» درباره بازی در این فیلم گفت: نقش من در فیلم، نقش سنگینی بود و کارگردان فیلم، آقای یاری به خاطر انتخاب من برای بازی در این فیلم ریسک کردند چرا که می‌توانستند از بازیگر چهره‌ای برای این نقش استفاده کنند.

وی افزود: قصه ورود من به این فیلم‌ از یک سریال شروع شد، آقای یاری در مرحله پیش تولید آن سریال در اصفهان بودند، ایشان من را در اصفهان دیدند و بعد از آن راجع به پروژه صحبت کردند. دو ماه بعد من را به دفترشان دعوت کردند و با من برای یک نقش سه سکانسه قرار داد بستند؛ نقش یک زن جامانده جزو اسیران کربلا.

موسوی اظهار کرد: من برای اولین بار فیلمنامه را نخوانده، قرارداد بستم و بعد تست گریم و لباس، با کارگردان و آقای خلج مشورت کردند و متوجه شدند که من می توانم نقش سلمای قصه را بازی کنم، نقشی که بازی در آن برایم بسیار چالش برانگیز بود.

انتهای پیام/.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.