چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
23:50 |

توماج دانش بهزادی عنوان کرد:

اهل بم هستم/ شهید کاظمی یک قهرمان مردمی است

اهل بم هستم/ شهید کاظمی یک قهرمان مردمی است

توماج دانش بهزادی درباره فیلم سینمایی «احمد» و بازی خود در این فیلم توضیح داد.

به گزارش ستاد خبری چهل و ‌دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، توماج دانش بهزادی بازیگر فیلم سینمایی «احمد» ساخته امیرعباس ربیعی عنوان کرد: «احمد» از نظر پروداکشن فیلم بزرگی بود اما ما قبل از اینکه وارد مرحله تولید شویم با امیرعباس ربیعی خیلی تلاش کردیم که به نقش نزدیک شویم.

وی ادامه داد: پروسه نزدیک شدن به نقش بسیار جذاب است و آدم مجبور می‌شود که از قالب خودش خارج شود و نقش را با تمام وجود درک کند. ما می دانستیم که با پروژه خیلی بزرگی طرف هستیم و مشکلات ما نیز مشکلاتی نبود که جلوی روند کار را بگیرند.

این بازیگر تصریح کرد: من خودم بچه بم هستم و در فاجعه زلزله بم حدود ۸۰۰ نفر از طایفه من فوت کردند. ناخودآگاه وقتی با پرتره احمد کاظمی در این فیلم همراه شدم، با خود فکر کردم که ای کاش در آن روزها کنارش بودم و به او کمک می‌کردم. به نظر من این قهرمان بدون شعار از جنس مردم است و وقتی مردم این فیلم را می‌بینند، می‌گویند که امروز جای احمدها در جامعه ما خالی است.

دانش بهزادی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم فضا به سمتی برود تا اجازه دهیم همه افکار و عقاید بیایند و در جشنواره حاضر شوند. دوست دارم در مهمترین جشنواره سینمایی کشور همه افراد با طیف‌های مختلف حضور داشته باشند که امیدوارم به مرور این اتفاق رخ دهد.

فیلم سینمایی «احمد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی و تهیه‌کنندگی حبیب والی‌نژاد امروز ۲۰ بهمن ماه در چهل و ‌دومین جشنواره فیلم فجر اکران شد.

تینو صالحی، توماج دانش بهزادی، ساره رشیدی، مهیار شاپوری، عباس جلیل‌زاده، عماد درویشی، علی صادقی‌زاده، مریم ماهانی، زهرا مرادی‌زاده کرمانی، تصنیف حسینی، عرفان سروستانی، مینا شفیعی، سیدمحمد صفوی، آرین اویسی، احمد صمیمی، حسام ایمانی، حامد معالی مهربانی، کامبیز منصف، آرمان متین‌نیا، فاطمه حسینی، لیلا شیرمحمدی و مجید خوبان دیگر نقش‌آفرینان این فیلم سینمایی هستند.

انتهای پیام/.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.