دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
21:03 |

صدابردار فیلم اظهار کرد:

فرار از سایه‌ها در «پرویزخان»/ یکی از سخت‌ترین کارهایم را انجام دادم

فرار از سایه‌ها در «پرویزخان»/ یکی از سخت‌ترین کارهایم را انجام دادم

صدابردار فیلم «پرویزخان» می‌گوید در این فیلم از سایه‌ها فرار می‌کرده و اهل فن با همین جمله متوجه می‌شوند سختی صدابرداری این فیلم چقدر بوده است.

به گزارش ستاد خبری چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، میثم یاردیلو صدابردار فیلم «پرویزخان» درباره چالش‌های صدابرداری این فیلم اظهار کرد: فیلم «پرویزخان» یکی از سخت‌ترین فیلم‌هایی است که من تا به حال کار صدابرداری آن را انجام دادم.

وی افزود: بخش پایانی فیلم، فوتبالی بود. این بخش در شب و در استادیوم انجام شد و نمی‌شد کل استادیوم را نورپردازی کرد، پس با پروژکتورهای استادیوم فیلمبرداری انجام شد و هر بازیگر در نقش فوتبالیست که وسط زمین بود، خود تبدیل می‌شد به چهار سایه در وسط زمین و این سایه‌ها برای فیلمبرداری خیلی باعث زحمت می‌شد و اذیت می‌کرد.

صدابردار فیلم «پرویزخان» تاکید کرد: ما از سایه‌ها فرار می‌کردیم و اهل فن با همین جمله متوجه می‌شوند سختی کار این فیلم برای ما به عنوان صدابردار چقدر بوده است.

یاردیلو در پایان خاطرنشان کرد: دستیاران ما، تکان که می‌خوردند، سایه‌بان داشتند و لباس‌هایشان طوری بود که من نمی‌توانستم به آن‌ها میکروفون بی‌سیم بدهم. بنابراین تجربه‌ای سخت اما لذت‌بخش بود و شنیدم که خروجی کار هم، خدا را شکر بسیار خوب شده است.

انتهای پیام/.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.