جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
13:00 |

اختتامیه بخش «تجلی اراده ملی» جشنواره ۴۲ فیلم فجر فردا برگزار می‌شود

اختتامیه بخش «تجلی اراده ملی» جشنواره ۴۲ فیلم فجر فردا برگزار می‌شود

اختتامیه بخش تجلی اراده ملی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر فردا یکشنبه ۲۹بهمن ماه با حضور هنرمندان، مدیران و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.


به گزارش روابط عمومی چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، علی مرادخانی مدیر این بخش ضمن اعلام جزئیات بخش تجلی اراده ملی این دوره از جشنواره فجر، عنوان کرد: بعد از انتشار فراخوان ، با دستگاه‌ها و نهادهایی که برای مشارکت در این بخش اعلام آمادگی کردند وارد مذاکره شدیم و طبق ضوابط این دوره از جشنواره، حضور ۱۸ دستگاه و ارگان در بخش تجلی اراده ملی جشنواره چهل و دوم فیلم فجر قطعی شد.

مدیر بخش تجلی اراده ملی افزود: نزدیک به ۳۰ ارگان به طور جدی تقاضای حضور در این بخش را داشتند که با توجه به بررسی های به عمل آمده، حضور ۱۸ نهاد و دستگاه در این دوره را پذیرا خواهیم بود. امسال نیز مانند سال گذشته تلاش کردیم با نهادهایی همکاری کنیم که شایستگی بیشتری برای حضور در کنار نام معتبر جشنواره فیلم فجر داشته‌اند و مسیر کیفی سازی این بخش را ادامه دهیم.

آستان قدس رضوی، بانک سینا، بانک ملت، بنیاد ۱۵ خرداد، بنیاد تعلیم و تربیت برهان، بنیاد خیریه خیر ماندگار، سازمان امور مالیاتی، سازمان بسیج دانشجویی، سازمان بهزیستی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، ستاد حقوق بشر، ستاد راهیان نور، ستاد ملی جمعیت، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، معاونت زنان ریاست جمهوری، مؤسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه، نهاد کتابخانه های عمومی کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی. نهادها و دستگاه‌های مشارکت کننده در بخش تجلی اراده ملی چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر هستند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.